День української хустки

      7 грудня відзначається День української хустки. Це свято почали відзначати у 2019 році, щоб об’єднати жінок різного фаху, віку та національності для збереження українських традицій. Адже з давніх-давен в українських сім’ях оберегом, символом любові й злагоди слугувала саме хустка.
     Педагогічний колектив та учні Пасічнянського ліцею долучились до святкування. У актовому залі ліцею було проведено виховний захід на тему: «Українська хустка – наш оберіг». Про історію української хустки, побутове і обрядове значення хустки, про хустку в традиціях інших народів здобувачі освіти дізналися від ведучих Берчака Олега та Потиліцин Діани, переглянули мультимедійну презентацію під супровід віршів про українську хустку у виконанні учнів нашого ліцею.
     Також учні та учителі Пасічнянського ліцею охоче підтримали флешмоб «Одягни хустку – прикрась себе» та спробували створити свій дизайн хустки.
     Минають роки, десятиліття, виростають нові покоління, з’являється нова мода, та ніколи не зникне з пам’яті людської наш оберіг – українська хустка, невід’ємний атрибут української культури.
    Маємо надію, що українська хустка завжди буде в пошані та передаватиметься з покоління в покоління. Хай цей незвичайний аксесуар, родинний оберіг і символ краси українського народу й надалі буде невід’ємною складовою культурної спадщини України!