У Пасічнянському ліцеї успішно відбулася методична декада, яка стала чудовою платформою для обміну досвідом серед педагогів.
Програма заходу була насиченою та різноманітною:
✅ Методичні знахідки на уроках історії – Ольга Михайлівна Садрук поділилася власними прийомами, що роблять уроки історії цікавими та ефективними.
✅ Цифрові технології в освіті – Богдана Михайлівна Гап’як провела майстер-клас з використання української електронної інформаційно-освітньої системи «Мій клас», а Ірина Миколаївна Садрук ознайомила колег із можливостями онлайн-дошки для дистанційного навчання.
✅ Інтерактивні прийоми на уроках мови та літератури – Ірина Романівна Сенатович презентувала методику використання мінікарток, а Надія Ярославівна Кравців провела відкритий урок у 6-Б класі на тему: «Краса і велич в простоті людини. Біографічна розповідь А. Багряної «Квіти від жар-птиці». (Дитинство Марії Приймаченко)»
✅ Креативні підходи до навчання – Михайло Дмитрович Плитус провів відкритий урок англійської мови «My favourite place» у 5-А класі, а Тетяна Петрівна Цимбалюк організувала урок-телепередачу «Без Табу» на тему «Чорнобильська катастрофа – екологічна, техногенна, національна трагедія» для учнів 9-Б класу.
✅ Цікава фізика та квест для семикласників – Тетяна Михайлівна Вінтоняк залучила учнів 7-х класів до пізнавальної подорожі країною «Фізика».
✅ Початкова школа: перші кроки до знань – Любов Михайлівна Свідрак провела урок для першокласників на тему: «Звук [ц], буква “Це”. Письмо малої букви “це”», Надія Петрівна Гринішак запросила учнів 4-А класу на «Урок щастя», а Уляна Василівна Гафійчук навчала колег створювати інтерактивні вправи в Wordwall.
✅ Виховні заходи та активне навчання – Світлана Іванівна Бондаренко організувала з учнями 6-Г класу інтерактивну гру «Хто зверху», яка пройшла весело та пізнавально.
Дякуємо всім педагогам за активну участь і бажання вдосконалювати освітній процес!
Бінарний урок з мистецтва та астрономії
В нашому ліцеї відбувся незвичний захід: відкритий бінарний урок з мистецтва та астрономії, який провели вчителі Шовгенюк Інна Василівна та Цимбалюк Тетяна Петрівна. Крім уже звичних форм роботи: презентації, відео, кросвордів, інтерактивних вправ – було застосовано технології доповненої реальності, 3D моделювання. Учні розмалювали та склали макет сонячної системи, водночас дізнавшись про неї дуже багато цікавої інформації.
STEM_захід «День фізичного експерименту»
27 січня відбувся STEM_захід «День фізичного експерименту» в рамках Методоб’єднання вчителів фізики, математики та інформатики Пасічнянського ліцею.
Учні 9-В класу продемонстрували експерименти для шестикласників за допомогою обладнання, яке використовується в побуті, цим самим школярі зможуть легко відтворити їх в домашніх умовах.
Найактивніші учасники заходу нагороджені грамотами та подарунками.
STEM_захід-квест «Математика – гімнастика розуму»
13 лютого відбувся STEM захід-квест «Математика – гімнастика розуму» в рамках методоб’єднання вчителів математики, фізики та інформатики Пасічнянського ліцею.
Математична гра «Морський бій»
15 лютого в рамках проведення методичної декади відбулась математична гра «Морський бій» між учнями 6-А та 6-Б класів. Під час гри учні показали не тільки знання з математики, але й вміння міркувати, зіставляти знаходити вихід із складних ситуацій.
Захід провела вчитель математики та інформатики Шпинта Наталія Михайлівна.
Квест знавців творчості Т.Г.Шевченка
“Борітеся – поборете”…Під таким Шевченковим закликом пройшов у ліцеї КВЕСТ знавців творчості поета між 6-ми класами.
Цікаво! Захопливо! Креативно! А смаколики, звичайно, закріпили успіх!🍬🍭
14 березня – Міжнародний день числа “Пі”
*Математика – справа не тільки розуму, але й фантазії… (Ф. Клейн)*
14 березня відзначають День числа „Пі”.
У Пасічнянському ліцеї відбулося кілька подій з цього приводу:
– учителі математики Гап’як Богдана Михайлівна та Садрук Ірина Миколаївна організували для семикласників математичний квест “У пошуках скарбів Пірата Флінта”
– учениці 9 класу провели інформаційну хвилинку, на якій розказували історичні відомості, цікаві факти та практичні застосування цього числа;
– учні також готували малюнки, кросворди, ребуси, плакати, лепбуки, присвячені числу Пі;
– на уроках математики шукали мнемоністів, які пам’ятають якнайбільше цифр після коми.
Учні 5-х та 6-х класів, підготували малюнки та ребуси присвячені Міжнародному дню числа “Пі”.
Відкритий урок з математики “Розв’язування нерівностей ІІ степеня з однією змінною.”
На уроці в цікавій формі учні продемонстрували свої знання з математики, а саме повторили, що таке нерівності ІІ ступеня з однією змінною та метод інтервалів. Завдання, які виконували учні на уроці були підібрані диференційовано ( від найпростіших до найскладніших). також дев’ятикласники виконували задачі, які були раніше на ЗНО. Було видно високий рівень викладання математики в цьому класі. Провела урок вчитель Лілія Петрівна Мрічко.